Standardy openBIM

OpenBIM, to uniwersalne podejście do współpracy przy projektowaniu i realizacji projektu budowlanego, gwarantujące otwartą komunikację i wymianę danych w formatach IFC orazBCF, korzystając z określonych standardów IDM,MVD, bSDD.

Dlatego w BIMfaktoria wykorzystujemy oprogramowanie działające w oparciu o zasady openBIM, a członkowie naszego zespołu posiadają certyfikacje BIM Menagerów oraz buildinSMART Professional Foundation Certification.

plik

Otwarte standardy w BIMfaktoria

Proces BIM ułatwia generowanie inteligentnych danych, które są dostępne w całym cyklu życia budynku lub obiektu infrastruktury, a openBIM to uniwersalne podejście do współpracy przy projektowaniu, realizacji i eksploatacji budynków opartych na otwartych standardach wymiany informacji. Jest inicjatywą organizacji buildingSMART oraz wiodących dostawców oprogramowania.

W BIMfaktoria aktywnie na rzecz podejścia openBIM, które wspiera wdrażanie otwartych standardów w branży architektonicznej i budowlanej, a także procesów technologicznych BIM w ciągu całego cyklu życia projektu.

Ponadto właściciel firmy, Karol Argasiński, jest pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała certyfikację buildingSMART International Foundation.

Jesteśmy BIMfaktoria

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie porozmawiamy o tym jak możemy wspomóc Twoje przyszłe inwestycje.