Interesuje Cię inwentaryzacja budynku, chmura punktów lub modele 3D BIM? DE

Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do Twoich oczekiwań. A każda Twoja potrzeba, niezależnie od skali – będzie dla nas wyzwaniem i sprawi nam frajdę.

Poniżej znajdziesz wachlarz usług, które zostaną skrojone dla Ciebie – na miarę.

3D-Laserscanning

3D-Laserscanning

3D-Laserscanning von architektonischen Objekten, einschließlich der Digitalisierung von Denkmälern, sowie von Infrastruktur-, Ingenieur- und Industrieobjekten. Wir verwenden die klassenbesten Laserscanner der Focus S-Serie von FARO.

Weiterlesen
Punktwolken

Punktwolken

Dienstleistungen zur Verarbeitung von Punktwolken sowie deren Handhabung und Verarbeitung von jeder Art von Laserscanner. Wir bieten u.a. Scandatenregistrierung, Dokumentationserstellung, Orthophotos, Deformationsstudien mit Deltamessungen und Wolkenfilterung.

Weiterlesen
BIM faktoria

Przetwarzanie chmur punktów jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Wierzymy, że dobre oprogramowanie to klucz do sukcesu – wydajnej pracy oraz zarządzania projektami, szczególnie jeżeli chodzi o projekty w oparciu o skaning laserowy 3D.

Dlatego w naszym portfolio produktowym znajduje się PointCab – oprogramowanie do przetwarzania chmur punktów w wysokiej rozdzielczości z którego na co dzień korzystamy.

BIMfaktoria jest jedynym w Polsce Master Value Added Resellerem oprogramowania PointCab oraz Partnerem firmy.

Dzięki oprogramowaniu PointCab przetwarzanie chmur punktów o wysokiej rozdzielczości nigdy nie było łatwiejsze. To Twój najlepszy Partner podczas pracy z projektami opartymi o skaning laserowy 3D.

BIMfaktoria jest jedynym w Polsce Master Value Added Reseller firmy PointCab GmbH
Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytanie, chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zakupić oprogramowanie PointCab lub omówić swój projekt!