Nasza praca
to nasza pasja

Tworzymy most pomiędzy tym co stare i nowe, pomiędzy dziedzictwem i nowymi technologiami.

O BIMfaktoria

BIMfaktoria została założona przez Karola Argasińskiego z pasji do zabytku. Zaczęło się od inwentaryzacji architektonicznych. Poprzez zbieranie wieloletniego doświadczenia i pogłębianiu swojej wiedzy, poszerzyliśmy zakres swoich usług nie tylko o rozbudowane inwentaryzacje zgodne z OpenBIM, ale też bierzemy udział w działaniach, które mają na celu usprawnienie pracy architektów oraz inżynierów, nie tylko poprzez wdrażanie oprogramowania BIM, ale przede wszystkim wdrażanie procesów technologicznych BIM w ciągu całego cyklu życia projektu. Digitalizujemy otaczający nas świat, przekształcając to co tymczasowe i kruche w trwałe i fascynujące doświadczenia, obrazy oraz animacje.

Wykorzystując nasze doświadczenie zapewniamy wysoką jakość dokumentacji projektowej, wykonanej w 2D jak i 3D BIM (różnego rodzaju obiektów architektonicznych w tym historycznych dostarczając rzeczywiście odwzorowane modele.

Zapewniamy kompleksową obsługę na rzecz zarządców nieruchomości, od procesów inwentaryzacyjnych, po konfigurację środowisk modeli BIM, które służą do nadzorowania istniejących, bądź nowo projektowanych budynków.

Korzystając z technologii takich jak skaning laserowy i fotogrametria, digitalizujemy unikatowe obiekty tworząc immersyjne modele HBIM oraz kontent w postaci animacji czy też wirtualnych spacerów. takie jak animacje, czy też wirtualne spacery.

Naszą główną misją jest dostarczenie wysokiej jakości, wynikającej z wieloletniej pracy przy tworzeniu obszernie zdigitalizowanych obiektów, oraz wielu godzin wdrożeń odpowiednich metod i technik pracy w środowisku BIM.

Jesteśmy BIMfaktoria

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie porozmawiamy o tym jak możemy wspomóc Twoje przyszłe inwestycje.