Interesuje Cię inwentaryzacja budynku, chmura punktów lub modele 3D BIM?

Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do Twoich oczekiwań. A każda Twoja potrzeba, niezależnie od skali – będzie dla nas wyzwaniem i sprawi nam frajdę.

Poniżej znajdziesz wachlarz usług, które zostaną skrojone dla Ciebie – na miarę.

BIM historyczny

BIM historyczny

Inaczej Heritage BIM lub digitalizacja zabytków. Przeprowadzamy pomiary skaningowe oraz fotogrametryczne z dużą dokładnością. Dzięki nim dostarczamy bogate w detale modele Heritage BIM z opracowaną autorską klasyfikacją i danymi historycznymi.

Czytaj więcej
Modelowanie 3D BIM

Modelowanie 3D BIM

Tworzymy modele BIM obiektów architektonicznych, industrialnych i przemysłowych, dostarczając pełną dokumentację 2D i dopracowane modele 3D. Do każdego modelu dostarczamy prezentację w formacie BIMx.

Czytaj więcej
Inwentaryzacja BIM

Inwentaryzacja BIM

Wykonujemy inwentaryzacje architektoniczne budynków i pomieszczeń techniką skanowania laserowego 3D. Ponadto świadczymy usługi inwentaryzacji i digitalizacji zabytków – tzw. BIM historyczny. Taki model pozwoli na zarządzanie obiektem.

Czytaj więcej
Skaning laserowy 3D

Skaning laserowy 3D

Usługi skanowania laserowego 3D obiektów architektury, w tym digitalizacja zabytków, a także obiektów infrastruktury, inżynierskich i przemysłowych. Korzystamy najlepszych w swojej klasie skanerów laserowych firmy FARO serii Focus S.

Czytaj więcej
Chmury punktów

Chmury punktów

Usługi przetwarzania chmur punktów, a także ich obsługa i obróbka z każdego rodzaju skanera laserowego. Zapewniamy m.in. rejestrację danych skaningowych, tworzenie dokumentacji, ortofotomap, badania deformacji z pomiarami delta oraz filtrację chmur.

Czytaj więcej
Fotogrametria

Fotogrametria

Oferujemy szybkie i precyzyjne pomiary oraz praktyczne zastosowanie danych fotogrametrycznych takich jak ortofotomapy i modele 3D oparte na zdjęciach naziemnych, obrazach z drona, w połączeniu ze skaningiem laserowym 3D i teksturami.

Czytaj więcej
BIM faktoria

Przetwarzanie chmur punktów jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Wierzymy, że dobre oprogramowanie to klucz do sukcesu – wydajnej pracy oraz zarządzania projektami, szczególnie jeżeli chodzi o projekty w oparciu o skaning laserowy 3D.

Dlatego w naszym portfolio produktowym znajduje się PointCab – oprogramowanie do przetwarzania chmur punktów w wysokiej rozdzielczości z którego na co dzień korzystamy.

BIMfaktoria jest jedynym w Polsce Master Value Added Resellerem oprogramowania PointCab oraz Partnerem firmy.

Dzięki oprogramowaniu PointCab przetwarzanie chmur punktów o wysokiej rozdzielczości nigdy nie było łatwiejsze. To Twój najlepszy Partner podczas pracy z projektami opartymi o skaning laserowy 3D.

BIMfaktoria jest jedynym w Polsce Master Value Added Reseller firmy PointCab GmbH
Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytanie, chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach,
zakupić oprogramowanie PointCab lub omówić swój projekt!